Folk

  • Yvonne B. Dengin

    Daglig leder og partner

    2014 – dd
    Lark Landskap AS daglig leder, partner
    1997 – 2014
    Dengin hage & landskap as gründer, daglig leder
    1992 – 1996
    Ogilvy & Mather prosjektleder
    1982 – 1990
    Bates reklamebyrå Art director

    +47 901 48 398

    yvonne@larklandskap.no

     

  • Kari-Elisabeth Haugan

    Landskapsarkitekt MA og partner

    2015 – dd
    Lark Landskap AS
    2009 – 2014
    Avju Landskap
    1996 – 2009
    Gullik Gulliksen AS

    +47 479 03 361

    kari-elisabeth@larklandskap.no

  • Stefani Maricic

    Landskapsarkitekt

    2014 – dd
    Lark Landskap AS
    2014 – 2014
    Sundt og Thomassen landskapsarkitekter
    2012 – 2014
    Dengin hage & landskap AS
    2010 – 2012
    Bergen kirkelige fellesråd/Akasia
    2003 – 2008
    University of Zagreb, Croatia Master

    +47 968 58 394

    stefani@larklandskap.no

     

  • Hanna Tryggestad Koi

    Landskapsarkitekt MNLA

    2015 – dd
    Lark Landskap AS
    2011 – 2016
    NMBU Landskapsarkitektur

    +47 922 59 975

    hanna@larklandskap.no

     

  • Karin Fred

    Landskapsarkitekt MNLA og Landskapsingeniør MNLI

    2015 – dd
    Lark Landskap AS
    2013 – 2017
    NMBU Landskapsarkitekt
    2010 – 2013
    NMBU Landskapsingeniør

    +47 415 83 130

    karin@larklandskap.no

     

  • Tanya Styrvold

    Landskapsarkitekt

    2018 – dd
    Lark Landskap AS
    2017 – 2017
    Norconsult AB, Gøteborg, Sverige
    2014 – 2015
    University of Western Australia
    2012 – 2017
    NMBU Landskapsarkitekt

    +47 980 32 177

    tanya@larklandskap.no

     

  • Desi Valeva

    Landskapsarkitekt

    2018 – dd
    Lark Landskap AS
    2017 – 2018
    Trifolia Landskap
    2011 – 2017
    Darren Saines hagedesign AS
    2004 – 2009
    LBU, Sofia Master i landskapsarkitektur

    +47 405 99 013

    desi@lark.no

  • Weronika Marcol

    Landskapsarkitekt

    2019 – dd
    Lark Landskap Landskapsarkitekt
    2018 – 2019
    Dronninga Landskap Landskapsarkitekt
    2016 – 2018
    Technical and General Education School Foreleser
    2013 – 2015
    VERTE landskap&arkitektur Landskapsarkitekt
    2009 – 2013
    Alternatywny Krajobraz Landskapsarkitekt
    2004 – 2009
    University of Environmental and Life Science Wroclaw, Polen

    474 51 280

    weronika@lark.no

  • Karoline Kristensen Bjørnaali

    Landskapsarkitekt MNLA

    2019 – dd
    Lark Landskap Landskapsarkitekt
    2017 – 2017
    Szent István University, Budapest Utveksling
    2014 – 2019
    NMBU Master i landskapsarkitektur

    +47 91722175

    karoline@lark.no

  • Maria Hougaard Storaker

    Landskapsarkitekt MNLA

    2019 – dd
    Lark Landskap Landskapsarkitekt
    2018 – 2018
    Lark Landskap Praktikant
    2012 – 2017
    NMBU Master i landskapsarkitektur

    +47 953 30 036

    maria@lark.no

  • Kjersti Erlandsen Tofte

    Landskapsarkitekt MNLA

    2019 – dd
    Lark Landskap Landskapsarkitekt

    +47 952 26 170

    kjersti@lark.no

  • Mette Berg-Jensen

    Landskapsarkitekt MNLA

    2015 – dd
    Lark landskap Landskapsarkitekt
    2013 – 2015
    AHO Master i Urban design
    2010 – 2014
    Dengin hage & landskap as
    2005 – 2008
    London Metropolitan University Bachelor of Architecture (hons)

    +47 990 01 123

    mette@larklandskap.no

     

  • Esbjörn Kjell

    Arkitekt/Landskapsarkitekt MNLA

    2018 – dd
    DARK Arkitekter Arkitekt/Urbanist
    2011 – 2018
    tegn_3 Arkitekt/Leder
    2008 – 2011
    Selberg Arkitektkontor Arkitekt
    2007 – 2008
    Reinertsen Landskap Landskapsarkitekt
    2007 – 2007
    UiD Urbanist
    2003 – 2007
    SLU Alnarp Master of Landscape Design

    +47 402 86 314

    esbjorn@dark.no

  • Robert Paál

    Landskapsarkitekt MNLA

    2019 – dd
    DARK Stavanger Landskapsarkitekt
    2017 – 2018
    Alliance arkitekter Landskapsarkitekt
    2015 – 2016
    VERTE Landskap & Arkitektur Landskapsarkitekt
    2014 – 2015
    PROart Landskapsarkitekt
    2011 – 2013
    VERTE Landskap & Arkitektur Landskapsarkitekt
    2005 – 2010
    Atelier DUMA Landskapsarkitekt
    2003 – 2005
    Bachelor i Arkitektur Master i urbanisme
    1999 – 2003
    Bachelor i Arkitektur Bachelor i arkitektur

    +47 465 80 649

    RPa@dark.no

  • Hernán Travecedo

    Landskapsarkitekt

    2019 – dd
    DARK Stavanger Landskapsarkitekt
    2016 – 2018
    Alliance arkitekter Landskapsarkitekt
    2014 – 2016
    AHO Master i landskapsarkitektur
    2003 – 2008
    Universidad autónoma del Caribe Bachelor i arkitektur

    +47 414 57 446

    hernan@dark.no