Våre medarbeidere

  • Yvonne B. Dengin

    Landskapsarkitekt og daglig leder

    2014 – dd
    Lark Landskap AS daglig leder, partner
    1997 – 2014
    Dengin hage & landskap as gründer, daglig leder
    1992 – 1996
    Ogilvy & Mather prosjektleder
    1982 – 1990
    Bates reklamebyrå Art director

    +47 901 48 398

    yvonne@larklandskap.no

     

  • Kari-Elisabeth Haugan

    Landskapsarkitekt og partner

    2015 – dd
    Lark Landskap AS
    2009 – 2014
    Avju Landskap
    1996 – 2009
    Gullik Gulliksen AS

    +47 479 03 361

    kari-elisabeth@larklandskap.no

  • Mette Berg-Jensen

    Landskapsarkitekt

    2015 – dd
    Lark Landskap AS
    2013 – 2015
    AHO Master i Urban design
    2010 – 2014
    Dengin hage & landskap as
    2005 – 2008
    London Metropolitan University Bachelor of Architecture (hons)

    +47 990 01 123

    mette@larklandskap.no

     

  • Stefani Maricic

    Landskapsarkitekt

    2014 – dd
    Lark Landskap AS
    2014 – 2014
    Sundt og Thomassen landskapsarkitekter
    2012 – 2014
    Dengin hage & landskap AS
    2010 – 2012
    Bergen kirkelige fellesråd/Akasia
    2003 – 2008
    University of Zagreb, Croatia Master

    +47 968 58 394

    stefani@larklandskap.no

     

  • Hanna Tryggestad Koi

    Landskapsarkitekt MNLA

    2015 – dd
    Lark Landskap AS
    2011 – 2016
    NMBU Landskapsarkitektur

    +47 922 59 975

    hanna@larklandskap.no

     

  • Karin Fred

    Landskapsarkitekt MNLA og landskapsingeniør MNLI

    2015 – dd
    Lark Landskap AS
    2012 – 2017
    NMBU Landskapsingeniør

    +47 415 83 130

    karin@larklandskap.no

     

  • Tanya Styrvold

    Landskapsarkitekt MNLA

    2018 – dd
    Lark Landskap AS
    2017 – 2017
    Norconsult AB, Gøteborg, Sverige
    2014 – 2015
    University of Western Australia
    2012 – 2017
    NMBU Landskapsarkitekt

    +47 980 32 177

    tanya@larklandskap.no

     

  • Desi Valeva

    Landskapsarkitekt

    2018 – dd
    Lark Landskap AS
    2017 – 2018
    Trifolia Landskap
    2011 – 2017
    Darren Saines hagedesign AS
    2004 – 2009
    LBU, Sofia Master i landskapsarkitektur

    +47 405 99 013

    desi@lark.no

  • Jaime Macfarlane

    Landskapsarkitekt

    2018 – dd
    Lark Landskap AS
    2017 – 2018
    Inside Outside Amsterdam
    2015 – 2017
    Gillespies London
    2008 – 2012
    Victoria University of Wellington NZ Master i landskapsarkitektur

    +47 488 97 764

    jaime@lark.no

     

  • Todd Martin

    Landskapsarkitekt

    2018 – dd
    Lark Landskap AS
    2014 – 2018
    Parks &Recreation, Columbia SC
    2011 – 2014
    Cole Jenest@Stone, NC
    2006 – 2011
    Wirth@Associates, Charlotte NC
    2001 – 2006
    Univeristy of Georgia Bachelor i landskapsarkitektur

    +47 486 54 231 

    todd@lark.no