Folk

  • Yvonne B. Dengin

    Daglig leder og partner

    2014 – dd
    Lark Landskap AS daglig leder, partner
    1997 – 2014
    Dengin hage & landskap as gründer, daglig leder
    1992 – 1996
    Ogilvy & Mather prosjektleder
    1982 – 1990
    Bates reklamebyrå Art director

    +47 901 48 398

    yvonne@larklandskap.no

     

  • Kari-Elisabeth Haugan

    Landskapsarkitekt MA og partner

    2015 – dd
    Lark Landskap AS
    2009 – 2014
    Avju Landskap
    1996 – 2009
    Gullik Gulliksen AS

    +47 479 03 361

    kari-elisabeth@larklandskap.no

  • Hannah Øksendal

    Landskapsarkitekt

    2020 – dd
    Lark Landskap AS Landskapsarkitekt
    2019 – 2020
    Sweco Norge AS Landskapsarkitekt
    2018 – 2018
    NMBU Eiendomsavdelingen Landskapsarkitekt
    2012 – 2017
    NMBU Master i landskapsarkitektur

    +47 406 18 523

    hannah@lark.no

     

     

  • Hanna Tryggestad Koi

    Landskapsarkitekt

    2016 – dd
    Lark Landskap AS Landskapsarkitekt
    2011 – 2016
    NMBU Master i landskapsarkitektur

    +47 922 59 975

    hanna@larklandskap.no

     

  • Karin Fred

    Landskapsarkitekt MNLA og Landskapsingeniør MNLI

    2017 – dd
    Lark Landskap AS Landskapsarkitekt
    2013 – 2017
    NMBU Landskapsarkitekt
    2010 – 2013
    NMBU Landskapsingeniør

    +47 415 83 130

    karin@larklandskap.no

     

  • Tanya Styrvold

    Landskapsarkitekt

    2018 – dd
    Lark Landskap AS
    2017 – 2017
    Norconsult AB, Gøteborg, Sverige
    2014 – 2015
    University of Western Australia
    2012 – 2017
    NMBU Landskapsarkitekt

    +47 980 32 177

    tanya@larklandskap.no

     

  • Weronika Marcol

    Landskapsarkitekt

    2019 – dd
    Lark Landskap AS Landskapsarkitekt
    2018 – 2019
    Dronninga Landskap Landskapsarkitekt
    2016 – 2018
    Technical and General Education School Foreleser
    2013 – 2015
    VERTE landskap&arkitektur Landskapsarkitekt
    2009 – 2013
    Alternatywny Krajobraz Landskapsarkitekt
    2004 – 2009
    University of Environmental and Life Science Wroclaw, Polen

    474 51 280

    weronika@lark.no

  • Desi Valeva

    Landskapsarkitekt

    2018 – dd
    Lark Landskap AS
    2017 – 2018
    Trifolia Landskap
    2011 – 2017
    Darren Saines hagedesign AS
    2004 – 2009
    LBU, Sofia Master i landskapsarkitektur

    +47 405 99 013

    desi@lark.no

  • Karoline Kristensen Bjørnaali

    Landskapsarkitekt MNLA

    2019 – dd
    Lark Landskap AS Landskapsarkitekt
    2017 – 2017
    Szent István University, Budapest Utveksling
    2014 – 2019
    NMBU Master i landskapsarkitektur

    +47 91722175

    karoline@lark.no

  • Maria Hougaard Storaker

    Landskapsarkitekt MNLA

    2019 – dd
    Lark Landskap AS Landskapsarkitekt
    2018 – 2018
    Lark Landskap Praktikant
    2012 – 2017
    NMBU Master i landskapsarkitektur

    +47 953 30 036

    maria@lark.no

  • Kjersti Erlandsen Tofte

    Landskapsarkitekt MNLA

    2019 – dd
    Lark Landskap AS Landskapsarkitekt

    +47 952 26 170

    kjersti@lark.no

  • Gunnar Fjogstad Hansen

    Landskapsarkitekt

    2021 – dd
    Lark landskap AS Landskapsarkitekt
    2011 – 2021
    COWI Landskapsingeniør. Detaljprosjektering 2D og 3D
    2008 – 2011
    NMBU Bachelor of landscape construction and management

    +47 984 69 146

    gunnar@lark.no

     

  • Nadja Aspacher

    Landskapsarkitekt

    2020 – dd
    Lark landskap Landskapsarkitekt
    2019 – 2020
    Agraff arkitektur Landskapsarkitekt
    2015 – 2019
    Sweco Norge AS Landskapsarkitekt
    2013 – 2015
    PLAN arkitekter AS Landskapsarkitekt
    2010 – 2013
    Dipl.-Ing. Helmut Borst Landskapsarkitekt
    2006 – 2009
    Erfurt University of Applied Science Diplom-Ing. i landskapsarkitektur
    2004 – 2006
    Hochschule für Wirtschaft und Umwelt Nürtingen-Geislingen Landskapsarkitektur/Arealplanlegging

    +47 455 67 571

    nadja@lark.no

  • Siri Mette Carlsen

    Landskapsarkitekt

    cathrine@lark.no
    2021 – dd
    Lark Landskap Landskapsarkitekt
    2017 – 2021
    AART Architects Landskapsarkitekt
    2010 – 2017
    Jernbaneverket / Bane Nor Landskapsarkitekt
    2005 – 2010
    NMBU / AHO Master i landskapsarkitektur / Urbanisme og landskap

    +47 905 68 676

    siri.mette@lark.no

  • Cathrine Bugge

    Landskapsarkitekt

    cathrine@lark.no

    2022 – dd Lark landskap AS Landskapsarkitekt
    2018 – 2021 Asplan Viak Landskapsarkitekt
    2017 – 2018 University of Natural Resources and Life Sciences Wien
    2014 – 2019 NMBU Master i landskapsarkitektur

    +47 932 37 626

    cathrine@lark.no

  • Tonje Cecilie Stordalen-Søndenå

    Landskapsarkitekt

    tonje@lark.no

    2022 – dd Landskapsarkitekt, Lark landskap AS
    2020 – 2022 Mobilitetsdivisjonen, Bymiljøetaten
    2017 – 2020 PhD studier, NMBU
    2011 – 2016 Master i landskapsarkitektur, NMBU
    2010 – 2011 Utviklingsstudier, Høgskolen i Oslo og Akershus

    +47 413 07 605

    tonje@lark.no

  • Abigail Shemoel

    Landskapsarkitekt

    abigail@lark.no

    +47 401 45 307

    abigail@lark.no

  • Else Marie Nes

    Landskapsarkitekt

    else.marie@lark.no +47 412 69 301

    +47 412 69 301

    else.marie@lark.no

  • Karine Reid Kvernhaug

    Landskapsarkitekt

    karine@lark.no +47 480 38 827

    +47 480 38 827

    karine@lark.no